Clover 3016.60.600 Takumi bamboo rondbreinaald 60cm 6.0mm
Clover Bamboo Circular Knitting Needles Takumi 60cm/6.0mm (krt)
| Productcode | 086.3016.60.600 |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 10 x Kaart |
| Variation | KRT |
| EAN code | 04901316850043 |
| Nieuw | Nee |
| Bestseller | Nee |
| Outlet | Nee |
| Assortiment | Takumi |
| Bruto - Netto | Bruto |
| Diameter/dikte | 6 mm |
| Lengte | 60 cm |
| Grootte/Maat | 6mm |
| Materiaal | Bamboe |
| Merk | Clover |
| Productsoort | Breinaalden |
| Toepassing | Haken |
| Voorraadartikel | Voorraadartikel |
Lees meer