Clover 3016.80.900 Takumi bamboo rondbreinaald 80cm 9.0mm
Clover Bamboo Circular Knitting Needles Takumi 80cm/9.0mm (krt)
| Productcode | 086.3016.80.900 |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 10 x Kaart |
| Variation | KRT |
| EAN code | 04901316851088 |
| Nieuw | Nee |
| Bestseller | Nee |
| Outlet | Nee |
| Assortiment | Takumi |
| Bruto - Netto | Bruto |
| Diameter/dikte | 9 mm |
| Lengte | 80 cm |
| Grootte/Maat | 9 mm |
| Materiaal | Bamboe |
| Merk | Clover |
| Productsoort | Breinaalden |
| Toepassing | Haken |
| Voorraadartikel | Voorraadartikel |
Lees meer