DMC RS2666 Toilet Tas 24x18x11cm
DMC RS2666 Toilet Tas 24x18x11cm
| Productcode | 074.RS2666 |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 1 x Kleur |
| Variation | BLEU |
| EAN code | 03357995014800 |
| Nieuw | Nee |
| Bestseller | Nee |
| Outlet | Nee |
| Aantal in verpakking | 1 |
| Assortiment | Accessories |
| Bruto - Netto | Netto |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Lengte | 24 cm |
| Merk | DMC |
| Productsoort | Opbergartikelen |
| Toepassing | Hobby |
| Producttype | Toilettassen |
| Verpakking | Stuk |
| Voorraadartikel | Bestelartikel |
Lees meer