Durable 020.1278 MDF 9mm Bedbodem 75x35cm
Durable 020.1278 MDF 9mm Bedbodem 75x35cm
| Productcode | 020.1278 |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 1 x STUK |
| Variation | STK |
| EAN code | 08714772197401 |
| Nieuw | Nee |
| Bestseller | Nee |
| Outlet | Nee |
| Aantal in verpakking | 1 |
| Assortiment | Accessories |
| Bruto - Netto | Netto |
| Breedte | 35 cm |
| Diameter/dikte | 9 mm |
| Lengte | 75 cm |
| Materiaal | Mdf |
| Merk | Durable |
| Productsoort | Bodems |
| Toepassing | Haken |
| Producttype | Houten Bodems |
| Voorraadartikel | Voorraadartikel |
Lees meer