Durable 020.8801 Display met 20 tinnen opbergboxen met venster 88 x 60 x 18 mm
Durable 020.8801 Display met 20 tinnen opbergboxen met venster 88 x 60 x 18 mm
| Productcode | 020.8801 |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 1 x Display |
| Variation | DSP |
| EAN code | 08715779410791 |
| Nieuw | Nee |
| Bestseller | Nee |
| Outlet | Nee |
| Aantal in verpakking | 1 |
| Bruto - Netto | Netto |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Lengte | 80 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | Durable |
| Productsoort | Opbergartikelen |
| Toepassing | Breien en haken |
| Producttype | Standaard opbergboxen |
| Verpakking | Stuk |
| Voorraadartikel | Voorraadartikel |
Lees meer