Durable brei- en haaktas vierkant 22 x 22 x 27cm
Deze vierkante canvas Durable opbergtas biedt alles wat u nodig heeft om onderweg georganiseerd te blijven. Het is een ideale tas voor haak- en breiwerk en kan uiteraard ook voor het opbergen van andere creatieve hobby’s gebruikt worden. De tas heeft genoeg opbergruimte voor het opbergen van garen, haak- of breinaalden en accessoires. Aan de bovenzijde van de tas zijn twee handige openingen gemaakt om garen door naar buiten te voeren, waardoor de bollen veilig in de tas kunnen blijven zitten tijdens het handwerken.
Specificaties:
lxbxh: 22x 22x 27 cm
Afneembare en verstelbare schouderband
Handige opbergvakken aan de buitenzijde van de tas
2 openingen voor het naar buiten voeren van garen
Materiaal buitenkant: Canvas, 100% katoen in Durable grijs
Materiaal voering: 100% polyester
Lees meer
| Productcode | 020.5010 |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 2 x STUK |
| Variation | STK |
| EAN code | 08715779439631 |
| Nieuw | Ja |
| Bestseller | Nee |
| Outlet | Nee |
| Aantal in verpakking | 1 |
| Bruto - Netto | Netto |
| Breedte | 22 cm |
| Hoogte | 27 cm |
| Lengte | 22 cm |
| Materiaal | 100% Cotton |
| Merk | Durable |
| Productsoort | Brei- en haakaccesoires |
| Toepassing | Handwerken |
| Producttype | Tassen |
| Verpakking | Stuk |
| Voorraadartikel | Voorraadartikel |
Lees meer