Durable punchnaalden etui 21,5 x 10 x 4cm
Deze etui van Durable is perfect voor het opbergen van alle benodigdheden voor het needle punchen. De etui heeft meerdere elastische lussen om punchnaalden op te bergen en daarnaast kleine compartimenten voor het bewaren van naaldpunten voor de punchnaald en andere accessoires.
Specificaties:
lxbxh: 21,5x 10x 4 cm
Meerdere elastische lussen om punchnaalden op te bergen
Materiaal buitenkant: Canvas, 100% katoen in Durable grijs
Materiaal voering: 100% polyester
Lees meer
| Productcode | 020.5011 |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 2 x STUK |
| Variation | STK |
| EAN code | 08715779439648 |
| Nieuw | Ja |
| Bestseller | Nee |
| Outlet | Nee |
| Aantal in verpakking | 1 |
| Bruto - Netto | Netto |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Lengte | 21 cm |
| Materiaal | 100% Cotton |
| Merk | Durable |
| Productsoort | Brei- en haakaccesoires |
| Toepassing | Handwerken |
| Producttype | Tassen |
| Verpakking | Stuk |
| Voorraadartikel | Voorraadartikel |
Lees meer