Durable rondbrei- en verwisselbare rondbreinaalden etui 18 x 13cm
De Durable etui voor verwisselbare naaldpunten en rondbreinaalden biedt een praktische oplossing voor het opbergen van naaldpunten, rondbreinaalden en losse kabels. Ook haaknaalden kunnen hierin worden opgeborden. Het is een compact design wat makkelijk in een handwerktas past en uitgevoerd in Durable grijs canvas. De compartimenten zijn in harmonicavorm aan elkaar verbonden, zodat een hele set rondbreinaalden makkelijk op te bergen is.
Specificaties:
lxb: 18x 13 cm
Verschillende compartimenten voor het opbergen van een hele set met rondbreinaalden
Materiaal buitenkant: Canvas, 100% katoen in Durable grijs
Materiaal voering: 100% polyester
Lees meer
| Productcode | 020.5005 |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 2 x STUK |
| Variation | STK |
| EAN code | 08715779439587 |
| Nieuw | Ja |
| Bestseller | Nee |
| Outlet | Nee |
| Aantal in verpakking | 1 |
| Bruto - Netto | Netto |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Materiaal | 100% Cotton |
| Merk | Durable |
| Productsoort | Brei- en haakaccesoires |
| Toepassing | Handwerken |
| Producttype | Tassen |
| Verpakking | Stuk |
| Voorraadartikel | Voorraadartikel |
Lees meer