Restyle 016.10513 Kiltriem 10 mm
Restyle 016.10513 Kiltriem 10 mm
| Productcode | 016.10513 |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 6 x Kleur |
| Variation | 881 |
| EAN code | 08715779031330 |
| Nieuw | Nee |
| Bestseller | Nee |
| Outlet | Nee |
| Assortiment | (Imitatie) leren sluitingen |
| Bruto - Netto | Bruto |
| Breedte | 10 mm |
| Lengte | 12 cm |
| Grootte/Maat | 10 mm |
| Materiaal | Imitatie leer |
| Merk | Restyle |
| Productsoort | Sluitingen |
| Toepassing | Naaien |
| Producttype | Kiltriemsluitingen |
| Verpakking | Kaart |
| Voorraadartikel | Voorraadartikel |
Lees meer