Restyle Leerband 120cm x 2 cm, 2,8mm dik
| Productcode | 015.19000 |
|---|---|
| Verkoopeenheid | 5 x Kleur |
| Variation | 000 |
| EAN code | 08715779408514 |
| Nieuw | Nee |
| Bestseller | Nee |
| Outlet | Nee |
| Aantal in verpakking | 5 |
| Assortiment | ReStyle fournituren |
| Bruto - Netto | Bruto |
| Breedte | 20 mm |
| Diameter/dikte | 2.8 mm |
| Lengte | 120 cm |
| Materiaal | 100% Leer |
| Merk | Restyle |
| Productsoort | Band |
| Toepassing | Hobby |
| Verpakking | Kaart |
| Voorraadartikel | Voorraadartikel |
Lees meer